Contacteer ons

Telefonisch

Je kan ons telefonisch bereiken tijdens de schooluren (van 8.00 uur tot 16.30 uur; op woensdag tot 12.30 uur) op het volgend nummer: 03 491 92 10.

 

Elektronisch

Ons algemeen e-mailadres is Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Wens je te communiceren over de inhoud van de website, dan kan je het websiteteam contacteren op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Ben je op zoek naar een stageplaats in onze school, dan neem je rechtstreeks contact op met mevr. L. Van Den Bosch via e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Ben je stagementor van één van onze leerlingen en wil je de stagecoördinator (mevr. N. Vanreusel) contacteren, dan stuur je je e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .

Oud-leerlingen kunnen ons specifiek vanuit die hoedanigheid mailen naar
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Per post

We hebben een onthaal in de Mechelsestraat, maar post ontvangen we toch graag op volgend adres:

Sint-Ursula-instituut
Kanunnik Davidlaan 15
2500 LIER